چاپ فولدر

فولدر به طور خلاصه پوشه‌ای مقوایی است که عموماً از جنس مقوای گلاسه ۲۵۰ یا ۳۰۰ گرمی می‌باشد. از فولدر جهت قرار دادن اسناد، مدارک، کاتالوگ، بروشور، دفترچه یادداشت،  CD یا DVD و … استفاده می‌شود. کاربرد فولدر عموماً در همایش‌ها و نشست‌هایی است که شما برای معرفی یک برند برگزار می‌کنید و کاتالوگ‌ها و بروشورهای تبلیغاتی خود را درون آن قرار می‌دهید و برای تبلیغات ارائه می‌نمایید. فولدر توانایی اضافه‌کردن محلی اختصاصی برای قرار دادن CD، DVD و یا کارت ویزیت را دارا می‌باشد. چاپ نقش و نگار پاسارگاد با توجه به دارا بودن ماشین‌آلات چاپ و صحافی مورد نیاز تمام تلاش خود را می‌نماید تا چاپ فولدر شما را به بهترین نحو و در کمترین زمان آماده نماید.


داخل / بیرون:

شما باید تصمیم بگیرید که آیا تنها نیاز به چاپ سطح خارجی فولدر دارید یا سطح داخلی فولدر را هم می‌خواهید چاپ کنید. تصاویر زیر جهت درک بهتر شما از این مفهوم تهیه شده‌اند:


ظرفیت فولدر:

این مورد مربوط به ظرفیت پاکت می‌شود. برای مثال اگر شما نیاز به قرار دادن بروشور در داخل فولدر دارید، باید در نظر بگیرید که عمق فولدر چه میزان باید باشد. اگر در این مورد مطمئن نیستید می‌توانید از ما برای انتخات عمق‌های متفاوت فولدر (معمولاً 0، 5 و 10 میلی‌متر) کمک بگیرید. تصویر زیر برای درک بهتر شما از عمق فولدر ارائه شده است:


شکاف کارت ویزیت:

اگر شما می‌خواهید فولدرتان شامل کارت ویزیت باشد، باید قرارگیری محل برش برای جای‌گیری کارت ویزیت را در نظر بگیرید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر ما به شما کمک خواهیم کرد. تصویر زیر برای درک بهتر شما از شکاف کارت ویزیت ارائه شده است:


لمینیت:

شما می‌توانید انتخاب کنید که لمینیت استفاده کنید یا خیر. استفاده از لمینیت براق باعث افزایش درخشندگی و جلوه زنده رنگ‌ها می‌شود. همچنین می‌توانید از لمینیت مات استفاده کنید که نور را انعکاس نمی‌دهند و کمی باعث کدر شدن رنگ‌ها می‌شود.

شکل فولدر:

شما میتوانید از قالب‌های برش از پیش تهیه شده ما استفاده کنید که باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌شود. با این وجود طراحی قالب برش مورد نظر شما هزینه زیادی ندارد و ما می‌توانیم با هزینه اندک در این مورد شما را برای رسیدن به طراحی دلخواهتان همراهی کنیم.

طراحی فولدر:

اگر شما طراح نیستید، متخصصان طراحی ما می‌توانند در کمترین زمان و با هزینه مقرون به صرفه، شما را در طراحی فولدر مورد نظرتان تا برآوردن تمام انتظاراتتان همراهی کنند.


راه‌های تماس با ما

جهت مشاوره و دریافت قیمت از روش‌های زیر با ما در تماس باشید:

  • چاپخانه: تهران، سعدی شمالی، خیابان منوچهری، کوچه ژاندارک، پلاک 13
  • مدیریت (علی‌محمدی):
  • 0912-5104835
  • دفتر: تهران، سعدی شمالی، خیابان منوچهری، کوچه ژاندارک، پلاک 11
  • تلفن‌های تماس:
  • 021-33911383
  • 021-33951746
  • شماره تلگرام: 5475239-0936
  • پست الکترونیکی: shahbazalimohammadi@yahoo.com
  • جهت مشاهده محل دفتر و چاپخانه بر روی نقشه کلیک کنید